Obchodní podmínky

Obchodní podmínky:

*Obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.korenimm.cz. Objednané zboží prostřednictvím našeho internetového obchodu (prodávající) a zákazníkem (kupující) je závazné. Po odeslání objednávky kupující stvrzuje, že je s těmi to obchodními podmínkami seznámen a že s nimi souhlasí.

Objednání zboží:

*Zboží si může kupující objednat osobně, telefonicky, e-mailem nebo v internetovém obchodě. Objednávka je pro obě strany závazná v okamžiku o potvrzení prodávajícím. Prodejcem bude doručeno oznámení o doručení objednávky na elektronickou adresu kupujícího.

*Kupující má možnost případnou objednávku stornovat telefonicky nebo e-mailem.

*Prodávající je povinen podle množství zboží, výše ceny, předpokládané navýšení na dopravu kontaktovat kupujícího a požádat o potvrzení objednávky písemně nebo telefonicky.

*Prodávající stále aktualizuje ceny zboží nabízené internetovým obchodem.

*Pokud je zvolena varianta platby “Bankovním převodem” zboží bude dodáno do třech pracovních dnů, po obdržení finanční částky na účet. Pokud částka nebude na účet připsána do 10-ti pracovních dnů, bude objednávka stornována.

Ceny:

*Ceny prodávaného zboží jsou koncové a uvedené včetně daně z přidané hodnoty 15%. Cenu zboží a případné náklady spojené s balením a dodáním zboží, je kupující povinen zaplatit prodávajícímu tak též, pokud není uvedeno jinak.

*Uhrazení zboží kupující zaplatí na dobírku dané přepravní společnosti, se kterou má náš obchod smlouvu.

* Zaplacení a převzetí zboží může kupující převzít a zaplatit i osobně a to na adrese uvedené v obchodních podmínkách, nebo na našich internetových stránkách.

*”Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin”
*”Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.”

Dodací lhůty:

*Pokud je nabízené zboží skladem, jeho dodání je do 3 pracovních dní. Pokud tomu tak není, je termín dodání na dohodě mezi prodávajícím a kupujícím.

*Doba dodání zboží závisí i na dopravci, kde se může doba prodloužit i o 1-2 pracovní dny.
*Doprava bude využita dopravní společností Zásilkovna, DPD, Česká pošta.

Záruka zboží:

*Prodávající je odpovědný za to, že zboží nemá vady. Prodávající tak též odpovídá, že zboží je řádně označeno druhem, jakostí, užitnou vlastností, hmotností a dobou trvanlivosti. Pokud se i přesto u zboží vyskytne vada, zřídí se náprava podle příslušného Obchodního zákoníku.

*V případě, že zboží při převzetí kupujícím je vadné, má kupující právo, aby prodávající neprodleně a bezplatně v co nejkratší době sjednal nápravu a uvedl zboží do považovaného stavu objednaného kupujícím. Prodávající po domluvě s kupujícím společně odsouhlasí výměnu zboží nebo vrácení peněz.

*Toto neplatí v případě, že kupující před převzetím zboží věděl, že zboží má vadu nebo sám kupující vadu způsobil.

*Případná reklamace bude vyřízena na tel. +420 728 715 248 nebo e-mailem korenimm@seznam.cz

Kupní smlouva:

*Kupní smlouva je platná v momentě převzetí objednaného zboží kupujícím.

*Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupení musí být doručeno prodávajícímu na adresu sídla nebo e-mailem. Zboží bude vráceno prodávajícímu nepoškozené a neopotřebované v původním balení. Prodávající není povinen vrátit peněžní hotovost dříve, než obdrží vrácené zboží.

*Po odstoupení smlouvy kupujícím, prodávající vrátí bez zbytečných odkladů do 14 dnů finanční hotovost.

*Pokud zboží vrácené prodávajícímu bude poškozeno, částečně spotřebováno nebo nějak opotřebeno, vzniká prodávajícímu škoda, která bude požadována jako náhrada za vzniklou škodu prodávajícímu vůči kupujícímu. Prodávající musí tuto vzniklou škodu prokázat a následně započíst proti nároku vrácení peněžní hotovosti kupujícímu.

Ochrana a zpracování osobních údajů:

*Po uvedení osobních údajů do formuláře internetového obchodu kupující souhlasí, že odesláním vyplněného registračního formuláře, nastane zpracování osobních údajů prodávajícím a že prodávající bude tyto osobní údaje zpracovávat pouze pro obchodní účely podle zákona č.101/2000Sb. o ochraně osobních údajů.

*Jedná se o tyto osobní údaje:
– jméno a příjmení (jméno firmy, IČ, DIČ )
– adresa dodací
– adresa fakturační
– telefon
– e-mail

*Kupující stvrzuje, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné.

*Zpracováním osobních údajů kupujícího, může prodávající pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Kromě osob dopravujících zboží, nebudou osobní údaje prodávajícím bez předchozího souhlasu kupujícího předávány třetím osobám.

*Osobní údaje budou zpracovávány po dobu neurčitou v elektronické podobě automatizovaným způsobem, nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem.

*V případě, že by se kupující domníval, že prodávající nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života kupujícího nebo v rozporu se zákonem a jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na jejich zpracování, může:

-požádat prodávajícího nebo zpracovatele o vysvětlení
-požadovat, aby prodávající nebo zpracovatel odstranil vzniklý stav

*Požádá-li kupující o informaci o zpracování osobních údajů, je prodávající povinen tuto informaci předat. Prodávající má právo za poskytnutí informace požadovat přiměřenou úhradu nepřevyšující náklady nezbytné na poskytnutí informace.

*V případě, že by kupující již nechtěl své údaje evidovat v internetovém obchodě, písemně informuje na uvedenou adresu nebo e-mail prodávajícího o vypsání Osobních údajů z evidence.

*Kupující má povinnost tyto informace zapisovat správně a pravdivě. Pro případnou změnu údajů neprodleně kontaktuje prodávajícího. Tyto informace o osobních údajích jsou dobrovolné.

Obchodní firma:

Koření MM

Čs. armády 909

Veselí nad Lužnicí

391 81

e-mail:  korenimm@seznam.cz

www.korenimm.cz

Ve Veselí nad Lužnicí  11.11.2014

Málková Monika

ŽÚ Soběslav

Naposledy prohlížené
Zákaznická podpora
+420 728 715 248
korenimm@seznam.cz